O nas

Zapraszamy

Dębki Playa


Niezpomniane chwile nad polskim morzem

Poznaj nas

Dębki Playa

Ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić gościom wysoki standard za rozsądną cenę, przekonają się Państwo, że pobyt w luksusowo wyposażonych apartamentach Dębki Playa, położonych zaledwie kilkaset metrów od jednej z najpiękniejszych polskich plaż to idealne miejsce wypoczynku. Posiadamy 30 jedno-, dwu- lub trzypokojowych apartamentów mieszczących  około 120 gości. Budynki usytuowane na samodzielnej działce, na terenie będącym pod opieką agencji ochrony. Profesjonalna firma zarządzająca zapewnia wysoki poziom obsługi wynajmowanych apartamentów i warunki sprzyjające urlopowemu relaksowi.

Imprezy Okolicznosciowe

Organizacja

PRZYJĘĆ

Organizujemy imprezy okolicznościowe – komunie, wesela oraz biznesowe – bankiety i cocktaile, na terenie całego kompleksu Dębki Playa. Doświadczony zespół, odpowiedzialny za realizację przyjęć, wykwalifikowani kucharze oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią doskonałą oprawę każdego wydarzenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy również dwie sale bankietowe (każda na około 80 gości), multimedialną salę konferencyjną i piękny ogród z przestronnymi namiotami. Przestrzeń samej restauracji przeznaczona jest dla ponad 150 osób. Oferujemy 70 miejsc przy stołach w lokalu oraz 50 miejsc przy stolikach na naszym klimatycznym tarasie. Istnieje możliwość reorganizacji ustawienia stołów na specjalne życzenie Klienta przy wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Rodzinna Atmosfera

·  sala bankietowa · multimedialna sala konferencyjna · piękny ogród · dwa place zabaw ·
 

Poznaj

nasze atrakcje

 

W słoneczne dni zachęcamy do korzystania z naszego pięknego ogrodu, placów zabaw, boisk oraz leżaków. Posiadamy również wypożyczalnię rowerów oraz specjalne miejsce do grillowania. W przypadku niesprzyjającej pogody oferujemy alternatywne sposoby spędzają wolnego czasu i zachęcamy do korzystania z bilardu oraz zadaszonych wiat z kanapami. Na potrzeby gości biznesowych udostępniamy multimedialne sale konferencyjne, a w razie większych eventów również sale bankietową.

 
·  bilard ·  boisko do piłki nożnej · wypożyczalnia rowerów · leżaki i zadaszone wiaty z kanapami  ·

Najlepsza kuchnia !

Restauracja Dębki Playa znajdująca się na terenie kompleksu Dębki Playa (BUDYNEK III)  to wyśmienita kuchnia, doskonałe miejsce spotkań oraz miła atmosfera. Każdego dnia dbamy o zadowolenie naszych Gości oraz serwowanie wyjątkowych dań, przygotowywanych z najwyższej jakości produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór win, które spełniają najwyższe oczekiwania naszych Klientów. Nastrój restauracji tworzy jej niepowtarzalny wystrój i profesjonalna obsługa.

Przejdź na stronę restauracji


Niepowtarzalne Menu !

ZOBACZ TEŻ :

Dom wypoczynkowy Bereżecki Family położony jest w Karwieńskich Błotach II - malowniczej kaszubskiej wiosce na szlaku pomiędzy Karwią a Dębkami, w sąsiedztwie Pomorskiego Parku Krajobrazowego. W naszym domu, otoczonym pięknym ogrodem, z dala od ruchliwych dróg, odnajdą Państwo ciszę i spokój. Dom oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od morza. Pobliska plaża jest wyjątkowo czysta, szeroka i niezatłoczona. Okoliczne wydmy, pachnące sosnowe lasy i rozległe łąki zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Bliskość morza, zdrowy klimat i nieskażone powietrze stanowią idealne warunki na rodzinne wakacje. Dom przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. Dom przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób.